قوانین ثبت رسانه در سیستم همکاری در فروش افیلیو

23 اسفند 1400 | قوانین و اطلاعات

قوانین عمومی

 1. قبل از ثبت رسانه، به جهت آگاهی از چهارچوب و نحوه فعالیت و همچنین مصادیق تخلف در سیستم کسب درآمد افیلیو، به صفحه «مصادیق تخلف رسانه‌ها در سیستم کسب درآمد افیلیو» مراجعه نمایید.
 2. در صورت عدم دریافت حداقل یک سفارش در بازه زمانی ۳ ماهه بعد از تایید رسانه، رسانه ثبت شده غیر فعال خواهد شد.
 3. تا قبل از تایید رسانه جدید ثبت شده، درج لینک‌های افیلیت رسانه‌های دیگر در رسانه جدید مجاز نیست.
 4. لطفاً توجه داشته باشید که علاوه بر موارد ذکر شده، کارشناسان فنی در خصوص سطح کیفیت و نحوه فعالیت رسانه‌های ثبت شده بررسی‌های لازم را انجام می‌دهند.
 5. امکان ثبت و تایید رسانه از نوع اپلیکیشن، تنها در موارد خاص و بررسی حوزه فعالیت، سطح کیفیت و نظر کارشناسان فنی امکان پذیر خواهد بود. همچنین برای ثبت، نیاز است لینک اپلیکیشن در استورهای معتبر مانند گوگل پلی ثبت شود.
 6. در حال حاضر امکان ثبت و فعالیت رسانه‌های شبکه‌های اجتماعی مانند یوتیوب، آپارات (و مانند آن)، لینکدین، سایت ویرگول و… وجود ندارد.
 7. نیاز است رسانه‌های تایید شده در مدت زمان فعالیت خود، مطابق با چهارچوب‌های ثبت رسانه عمل کنند. رسانه‌های تایید شده به طور مستمر پایش می‌شوند و در صورت مغایرت با چهارچوب‌های کیفی موجود، علاوه بر غیرفعال شدن رسانه، درخواست‌های مالی ماه آخر نیز مورد تایید قرار نمی‌گیرند.

قوانین ثبت رسانه سایت

 1. به هنگام ثبت سایت نیاز است بلافاصله بعد از ثبت رسانه، با استفاده از ایمیل سازمانی مربوط به سایت ثبت شده (ایمیل روی دامنه سایت) نام کاربری در سیستم کسب درآمد افیلیو، به ایمیل support@affilio.ir با عنوان «تاییدیه ایمیل ثبت رسانه» ارسال شود. مادامی که ایمیلی از ایمیل اصلی سایت ارسال نشود، امکان تایید رسانه ثبت شده وجود نخواهد داشت.
 2. در نام، طراحی و ظاهر سایت ثبت شده، نباید از المان‌ها (لوگو، قالب سایت و…) یا نام فروشگاه‌های فعال در سامانه استفاده شده باشد.
 3. به هنگام ثبت و در زمان بررسی رسانه توسط کارشناسان فنی افیلیو، می‌بایست رسانه فعال و در دسترس باشد.
 4. ثبت سایت‌های تجاری، مرتبط با کسب و کار و خدمات مختلف مجاز نیست. (مانند سایت‌های معرفی شرکت و…)
 5. نیاز است سایت ثبت شده دارای محتوا و مطالب کافی باشد. میزان محتوای آرشیوی باید به حدی باشد که امکان تشخیص حوزه و رویکرد فعالیت و نوع محتوای منتشر شده در سایت وجود داشته باشد. (سایت‌هایی که فاقد محتوای کافی باشند، مورد تایید قرار نخواهند گرفت. بنابراین قبل از ثبت رسانه، نسبت به درج محتوای کافی اقدام نمایید.)
 6. رسانه‌های از نوع بلاگ (سایت‌هایی که از سرویس‌های وبلاگ دهی مانند بلاگفا و… استفاده می‌کنند)، تنها در صورتی تایید می‌شوند، که براساس بررسی‌های تیم فنی، از سطح کیفیت مطلوب برخوردار باشند.
 7. وب سایت‌های فعال در حوزه کد تخفیف، تنها در شرایط خاص و در صورت توافق و مجاز به فعالیت خواهند بود.
 8. امکان ثبت و فعالیت سایت‌هایی با محوریت دانلود فیلم، موزیک و مانند آنها وجود ندارد.

قوانین ثبت رسانه فروشگاه اینترنتی

 1. تنها فروشگاه‌های اینترنتی که نسبت به ارائه خدمات ارزش افزا به کاربران خود اقدام کرده‌اند، مجاز به ثبت و فعالیت هستند. ثبت رسانه فروشگاه و تنها قرار دادن محصولات، مجاز نیست. به عنوان مثال قراردادن محصول و ارائه محتوای نقد و بررسی آن کالا (بدون کپی کردن از سایت اصلی فروشگاه)، مورد تایید است.
 2. فروشگاه‌های اینترنتی که خود دارای کالا و فروش آنلاین می‌باشند، مجاز به فعالیت در سیستم کسب درآمد افیلیو نیستند.

قوانین ثبت رسانه شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام)

 1. استفاده از نام و لوگو افیلیو یا فروشگاه در آی‌دی و یا تصویر پروفایل رسانه ثبت شده، مجاز نیست.
 2. پیج‌های اینستاگرامی به جهت تایید و آغاز فعالیت، نیاز است حداقل دارای ۱۰،۰۰۰ دنبال کننده باشند.
 3. پیج‌های شخصی اینستاگرامی مجاز به فعالیت نیستند. تنها در صورت دارا بودن حداقل ۱۵،۰۰۰ دنبال کننده، ثبت پیج شخصی بلامانع است.
 4. در زمان ثبت رسانه، نیاز است پیج دارای محتوای منتشر شده کافی در حوزه فعالیت خود باشد.
 5. پیج‌های اینستاگرامی با محوریت طنز و سرگرمی مجاز به ثبت و فعالیت نیستند.
 6. پیج اینستاگرامی ثبت شده، نباید خصوصی (Private) باشد.
 7. همزمان با ثبت رسانه جدید، نیاز است با استفاده از پیج اینستاگرامی ثبت شده، صفحه رسمی افیلیو با آی‌دی affilio.ir را دنبال (فالو) کنید. مادامی که پیج افیلیت فالو نشود، امکان تایید رسانه ثبت شده وجود نخواهد داشت. (این موضوع به جهت احراز مالکیت پیج ثبت شده، ضروری است.)

قوانین ثبت رسانه شبکه‌های اجتماعی (تلگرام و شبکه‌های مشابه

 1. استفاده از نام و لوگو افیلیو یا فروشگاه‌های فعال در سامانه افیلیو در آی‌دی و یا تصویر پروفایل رسانه ثبت شده، مجاز نیست.
 2. ثبت گروه‌های تلگرامی و واتساپی مجاز نیست. تنها کانال‌های تلگرامی امکان ثبت و فعالیت خواهند داشت.
 3. در زمان ثبت رسانه، نیاز است کانال دارای محتوای منتشر شده کافی در حوزه فعالیت خود باشد.
 4. کانال‌های با محوریت طنز و سرگرمی مجاز به ثبت و فعالیت نیستند.
 5. حداقل تعداد اعضای قابل قبول برای شروع فعالیت از طریق کانال تلگرامی و مانند آن، ۱۰،۰۰۰ عضو می‌باشد.
 6. همزمان با ثبت رسانه جدید، نیاز است با استفاده از کانال تلگرامی ثبت شده، نسبت به اضافه کردن حساب رسمی ثبت رسانه‌های افیلییت با آی‌دی affilio.ir در کانال خود اقدام نمایید. مادامی که این حساب به کانال شما اضافه نشود، امکان تایید رسانه ثبت شده وجود نخواهد داشت. (این موضوع به جهت احراز مالکیت کانال ثبت شده، ضروری است). کاربرانی که قصد دارند کانالی غیر از تلگرام را به عنوان رسانه ثبت کنند (مانند کانال روبیکا و…)، نیاز است نام کاربری خود در سیستم کسب درآمد افیلیو را در بیو/ توضیحات کانال خود قرار دهند.

2 دیدگاه ها

 1. الیاس

  برای تایید رسانه روبیکا تعداد مخاطب باید چقدر باشد ممنون

  پاسخ
  • محدثه

   با سلام
   لطفا در قسمت پشتیبانی پنل تیکت ثبت کنید تا دوستان به صورت کامل راهنماییتون کنند.
   با تشکر

   پاسخ

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.