23 شهریور 1401 | اخبار افیلیو

نسخه جدید پلتفرم افیلیو به منظور تسهیل تمامی فرآیندها و فراهم نمودن تجربه همکاری در فروش موفق برای ناشران آماده شده است و امکانات ویژه این پلتفرم، افیلیو را به بهترین سیستم افیلیت مارکتینگ ایرانی تبدیل کرده است.

امکانات جدید پنل کاربری افیلیو
● ویجت هوشمند
اسمارت ویجت شامل تصویر، عنوان، قیمت، تخفیف و همچنین آدرس صفحه محصول است که تمام اطلاعات آن با تغییر در سایت فروشگاه به صورت اتوماتیک در رسانه ها آپدیت می‌شود.

● فرآیند ثبت رسانه آسان
تمامی مراحل ثبت نام و ثبت فروشگاه‌ها و رسانه‌ها کاملا به صورت آنلاین و در مدت زمان کوتاه قابل انجام است.

● فروش داده محور
امکان دسترسی به دیتای دقیق عملکرد یکی از بارزترین ویژگی های پلتفرم افیلیو است. افیلیو تمامی اطلاعات کاربردی برای افزایش فروش را در اختیار شما قرار می‌دهد با استفاده از آن می توانید به راحتی میزان فروش را بهبود دهید.

● پیگیری سفارشات
در پنل جدید افیلیو، امکان بررسی وضعیت سفارشات در لحظه فراهم شده است و ناشران می‌توانند از طریق پنل کاربری خود به لیست تمامی سفارشات و وضعیت آنها دسترسی داشته باشند.

● فرایند پرداخت اتوماتیک با بازه‌های زمانی داینامیک
تا قبل از این یکی از چالش های پیش روی افیلیت مارکترها، مشخص نبودن زمان دقیق پرداخت کمیسیون‌ها بود اما در پنل جدید افیلیو تمامی پرداخت‌ها در بازه زمانی مشخص شده، به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد.

● امکان رتبه بندی ناشران
تولید محتوای با کیفیت‌تر و تبلیغات جذاب‌تر نه تنها باعث افزایش فروش خواهد شد بلکه در رتبه‌بندی ناشران نیز تاثیرگذار است. یکی از امکانات پنل افیلیو، رتبه بندی ناشران بر اساس کیفیت عملکرد آنهاست و مقدار درصد کمیسیون‌ها با رتبه ناشران ارتباط مستقیم دارد.

اگر شما هم صاحب رسانه هستید، همین حالا در پنل افیلیو ثبت نام و از فرصت بی نظیر کسب درآمد بالا از طریق رسانه خود استفاده نمایید.

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.