31 اردیبهشت 1402 | اخبار افیلیو

فروشگاه مقداد آی‌تی به افیلیو اضافه شد

فروشگاه مقداد آی‌تی یکی از معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین کشور هم به جمع مشتریان افیلیو پیوست. این فروشگاه اینترنتی ارائه‌دهنده تمامی کالاهای الکترونیک در سراسر ایران است. در ادامه با تاریخچه این مجموعه، دسته‌بندی محصولات آن و مزیت‌های اصلی این فروشگاه بیشتر آشنا خواهیم شد.

تاریخچه فروشگاه اینترنتی مقداد آی‌تی

فروشگاه آنلاین مقداد آی‌تی در ابتدا به عنوان فروشنده عمده قطعات کامپیوتر و لپ تاپ وارد بازار شد. این فروشگاه پس از گذشت مدتی و با جلب رضایت مشتریان و نیازسنجی مدیریت مجموعه، اقدام به تاسیس وبسایت Meghdadit.com کرد. این وبسایت با هدف خدمت‌رسانی به تمامی هموطنان در سراسر ایران در سال 1386 راه‌اندازی شد.

دسته‌بندی محصولات در فروشگاه آنلاین مقداد آی‌تی

می‌توان با اطمینان گفت فروشگاه اینترنتی مقداد آی‌تی بهترین گزینه برای خرید لوازم الکترونیک در ایران است. این وبسایت با ارائه تمای کالاهای الکترونیک مورد نیاز در دسته‌بندی‌های مختلف، متنوع‌ترین کالاها را ارائه می‌دهد. این فروشگاه در دسته‌بندی‌های گوناگون کامپیوتر و قطعات، لپ تاپ و قطعات، موبایل و گجت، تبلت، کنسول و لوازم بازی، دوربین و لوازم جانبی و … به ارائه کالا می‌پردازد.

مزایای مجموعه مقداد آی‌تی

این فروشگاه همواره تلاش کرده است تا با تکیه بر اصول اخلاقی و ایجاد رابطه‌ای پایدار با مشتری، حافظ ارزش پول مشتریان هنگام خرید از مقداد آی‌تی باشد. مقداد آی‌تی با پیاده‌سازی روش‌های پرداخت و تحویل متنوع، امکان خرید آنلاین را در هر زمان و مکانی با شرایط ساده فراهم کرده است.

مهم‌ترین هدف این مجموعه جلب و حفظ رضایت مشتریان است. این مجموعه همواره تلاش می‌کند تا به سرمایه‌های ارزشمند خود که مشتریان هستند کالاهای بسیار با کیفیت را با گارانتی معتبر و با کمترین قیمت ارائه دهد. در مقداد آی‌تی به معنای واقعی کلمه، همیشه حق با مشتری است.

هدف این فروشگاه آنلاین دسترسی آسان و سریع کاربران به اطلاعات گوناگون در مورد گجت‌های الکترونیکی است. به همین دلیل دائما در حال تحول محتوای دیجیتالی و رشد سرعت خدمات شرکت هستند تا هزاران بازدیدکننده فارسی زبان با دقت و حساسیت بیشتری خرید خود را انجام دهند. تعهد به مشتریان و ثابت قدم ماندن به همراه صداقت در کار برای ارائه نتایج بهتر از ارکان اصلی این مجموعه محسوب می‌شود.

افیلیت مارکتینگ و فروش لوازم الکترونیک

امروزه تقریبا تمامی افراد از وسایل الکترونیک استفاده می‌کنند و به بیانی دیگر جزء جدایی‌ناپذیر زندگی افراد شده است؛ از توستری که در آشپزخانه شما وجود دارد تا ساعت هوشمندی که به دست خود بسته‌اید همگی جزئی از لوازم الکترونیک به شمار می‌آیند. به همین دلیل فعالیت در این حوزه می‌تواند بسیار سودآور باشد.

با توجه به نیاز روز افزون افراد به استفاده از وسایل الکترونیکی و وابستگی بیشتر افراد به گجت‌ها، فعالیت در این حوزه می‌تواند بسیار نتیجه‌بخش باشد. همکاری در فروش برای این حوزه با توجه به توانایی ناشر در نوع تبلیغ و تولید محتوای خلاقانه تبدیل به یکی از روش‌های مناسب برای کسب درآمد در دنیا شده است. به همین دلیل افرادی که به عنوان ناشر در افیلیو فعالیت دارند، با تبلیغ فروشگاه مقداد آی‌تی در رسانه خود یا تولید محتوای مربوط به این فروشگاه می‌توانند در نهایت به کمیسیون خوبی نیز دریافت کنند.

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.