19 دی 1401 | اخبار افیلیو

به منظور گسترش شبکه فروشگاه‌های افیلیو، امکان همکاری با فروشگاه تخصصی برناشو (فعال در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی) فراهم شده است.

همکاری در فروش برای صنعت آرایشی و بهداشتی

برندهای زیبایی که محصول خود را مستقیماً به مصرف‌کنندگان می‌فروشند (DTC) به دلایل مختلفی برنامه‌های همکاری در فروش را برای کسب‌وکارشان راه‌اندازی می‌کنند. اصلی‌ترین دلیل راه‌اندازی برنامه همکاری در فروش، ایجاد آگاهی هرچه بیشتر از شرکت‌های فعال حوزه‌های گوناگون می‌باشد و به موجب این ساز و کار امکان جذب مشتریان جدید برای آنها فراهم می‎‌گردد.

با توجه به پتانسیل بالای فروش آنلاین محصولات زیبایی، آرایشی و بهداشتی، رسانه‌های فعال در زمینه‌های مختلف از جمله رسانه‌های ارائه کد تخفیف، مقایسه محصول، نقد و بررسی کالا و … می‌توانند نقش بسزایی در ایجاد آگاهی و در نتیجه افزایش فروش و کسب درآمد از همین طریق ایفا نمایند.

معرفی فروشگاه تخصصی برناشو

برناشو با آگاهی و شناخت کامل از برندهای بازار، با هدف عرضه‌ی بهترین محصولات بهداشتی و آرایشی بازار در ایران آغاز به کار نموده است. وجود دسته بندی کاملی از محصولات برندهای معتبر، ارائه پایین‌ترین قیمت‌ها، پشتیبانی 24 ساعته و امکان دریافت مشاوره تخصصی از نقاط تمایز برناشو به حساب می‌آید.


ناشران افیلیو می‌توانند هم اکنون با ورود به پنل افیلیو و انتخاب فروشگاه‌ برناشو فعالیت خود را آغاز نمایند.

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.