راهنمای ایجاد حساب کاربری برای فعالیت در اینستاگرام

4 اردیبهشت 1401 | آموزش کار با پنل افیلیو

برای شروع فعالیت در سیستم کسب درآمد افیلیو شما نیاز دارید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید تا بعد از آن بتوانید به درآمدزایی برسید:

  • در اولین قدم فراموش نکنید که برای فعالیت در اینستاگرام حتما اکانت affilio.smartech را فالو کنید. 
  • ایجاد حساب کاربری در سیستم کسب درآمد افیلیو و ورود به پنل شخصی در این سیستم اولین قدمی است که باید انجام دهید. برای آموزش این مرحله اینجا کلیک کنید.
  • بعد از ایجاد حساب کاربری نیازبه تکمیل پروفایل خود بپردازید. برای آموزش تکمیل پروفایل کاربری اینجا کلیک کنید.
  • در مرحله بعد ثبت رسانه خود را ثبت نمایید تا همکاران رسانه‌ی شما را بررسی و تایید نمایند. برای آموزش ثبت رسانه می‌توانید از اینجا وارد شوید.
  • بعد از تایید شدن رسانه شما توسط مدیریت، با توجه به اینکه شما رسانه‌ی اینستاگرامی دارید، مطابق تصویر می‌توانید در هنگام ساخت لینک، گزینه‌ی ساخت لینک برای اینستاگرام را استفاده کنید. 

سه نکته‌ی زیر را برای بالا بردن کارایی لینک استوری خود حتما در نظر بگیرید:

1- هنگام ثبت لینک در اینستاگرام، حتما مطابق عکس زیر در قسمت Sticket Text متن مناسبی بنویسید که دنبال کننده‌های شما راحت‌تر از لینک‌ها استفاده کنند. (مطابق تصویر)

2- همه استوری‌های مربوط به افیلیو را در یک هایلایت مشخص به نام افیلیو ذخیره کنید. کارشناسان ما به صورت دوره‌ای این استوری‌ها را بررسی کرده و در صورت وجود هر مشکلی با شما تماس خواهند گرفت.

3- این لینک‌ها فقط باید در اینستاگرام استفاده شوند و چنان‌چه در رسانه‌ی دیگری به جز رسانه‌ی ثبت شده‌ی خود از آنها استفاده کنید، در گزارشات و آمارها آورده نخواهند شد.

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.