راهنمای ایجاد حساب کاربری

اولین مرحله برای آغاز فعالیت در سیستم کسب درآمد افیلیو ایجاد حساب کاربری است. برای این منظور پس از مراجعه به آدرس اینترنتی این صفحه ، نسبت به تکمیل فیلدهای موجود اقدام نمایید.

در تکمیل اطلاعات موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • در قسمت وضعیت حقوقی (فیلد اول)، نیاز است نحوه فعالیت خود را مشخص نمایید. کاربران حقوقی می‌بایست اطلاعات سازمان نظیر شماره ثبت، شناسه اقتصادی، گواهی ارزش افزوده و… را پس از انجام ثبت نام، ارسال نمایند. چنانچه می‌خواهید به عنوان شخص حقیقی فعالیت نمایید، حتما گزینه انتخابی را روی «حقیقی» تنظیم کنید.
  • به طور کلی در حال حاضر نحوه فعالیت با سیستم کسب درآمد دیجی‌کالا دو نوع «همکار در فروش» و «شبکه‌های تبلیغاتی» را شامل می‌شود. در صورتی که دارای سایت، بلاگ، پیج اینستاگرام، کانال تلگرام و… هستید گزینه اول یعنی «همکار در فروش- کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی» را انتخاب نمایید. همچنین در صورتی که به عنوان صاحب شبکه‌های تبلیغاتی قصد فعالیت دارید، می‌توانید گزینه دوم، «شبکه تبلیغاتی» را انتخاب نمایید.
  • در وارد کردن کد ملی خود دقت کافی را داشته باشید، زیرا امکان ویرایش پس از ثبت نام وجود ندارد. همچنین صحت کد ملی وارد شده در زمان پرداخت درآمد به حساب بانکی شما، بررسی می‌شود.
  • پس از مطالعه قوانین و شرایط نحوه فعالیت، با زدن تیک گزینه «با تمام قوانین موافقم و آنها را مطالعه نموده‌ام»، موافقت خود را در خصوص شرایط فعالیت اعلام نمایید. برای مطالعه قوانین رو گزینه «شرایط و قوانین استفاده از سامانه همکاری در فروش» در قسمت انتهایی صفحه، کلیک کنید.
  • در پایان با کلیک روی گزینه «تکمیل ثبت نام»، حساب کاربری شما ایجاد و لینک فعالسازی نیز به ایمیل وارد شده، ارسال می‌شود. دقت کنید برای تکمیل فرآیند ثبت نام نیاز است به ایمیل خود مراجعه کرده و روی لینک فعالسازی کلیک نمایید. در صورت عدم دریافت ایمیل حاوی لینک فعالسازی، با مراجعه به این صفحه، روی گزینه «ارسال مجدد ایمیل فعالسازی» کلیک کنید تا پس از وارد کردن مجدد ایمیل، لینک فعالسازی برای شما ارسال شود.
  • در صورتی که با پیغام تکراری بودن ایمیل مواجه شدید، بدین معناست که قبلا در سیستم کسب درآمد دیجی‌کالا ثبت نام کرده‌اید. در این صورت برای بازیابی کلمه عبور، به این صفحه مراجعه کنید.
  • در صورت دریافت پیغام تکراری بودن کد ملی نیز، می‌توانید از طریق ارسال ایمیل به آدرس support@affilio.ir با بخش پشتیبانی تماس گرفته و مشکل خود را عنوان کنید تا پیگیری‌های لازم صورت پذیرد.

برای مطالعه راهنمای آموزشی نحوه تکمیل پروفایل کاربری، اینجا را کلیک کنید.

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.