راهنمای ایجاد حساب کاربری برای فعالیت در تلگرام

4 اردیبهشت 1401 | آموزشی ناشران

برای شروع فعالیت در سیستم کسب درآمد افیلیو شما نیاز دارید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید تا بعد از آن بتوانید به درآمدزایی برسید:

  • ایجاد حساب کاربری در سیستم کسب درآمد افیلیو و ورود به پنل شخصی در این سیستم اولین قدمی است که باید انجام دهید. برای آموزش این مرحله اینجا کلیک کنید.
  • بعد از ایجاد حساب کاربری نیاز به تکمیل پروفایل خود بپردازید. برای آموزش تکمیل پروفایل کاربری اینجا کلیک کنید.
  • در مرحله بعد ثبت رسانه خود را ثبت نمایید تا همکاران رسانه‌ی شما را بررسی و تایید نمایند. برای آموزش ثبت رسانه می‌توانید از اینجا وارد شوید.
  • بعد از تایید رسانه، شما باید لینک‌های مخصوص هر رسانه را تولید کنید و در کانال خود به اشتراک بگذارید تا بتوانید درآمد کسب کنید. برای آموزش ایجاد لینک اینجا کلیک کنید.

برای شروع کار حتما قوانین زیر را در نظر بگیرید:

  1. استفاده از نام و لوگو افیلیو یا فروشگاه‌های فعال در سامانه افیلیو در آی‌دی و یا تصویر پروفایل رسانه ثبت شده، مجاز نیست.
  2. ثبت گروه‌های تلگرامی و واتساپی مجاز نیست. تنها کانال‌های تلگرامی امکان ثبت و فعالیت خواهند داشت.
  3. در زمان ثبت رسانه، نیاز است کانال دارای محتوای منتشر شده کافی در حوزه فعالیت خود باشد.
  4. کانال‌های با محوریت طنز و سرگرمی مجاز به ثبت و فعالیت نیستند.
  5. حداقل تعداد اعضای قابل قبول برای شروع فعالیت از طریق کانال تلگرامی و مانند آن، ۱۰،۰۰۰ عضو می‌باشد.
  6. همزمان با ثبت رسانه جدید، نیاز است با استفاده از کانال تلگرامی ثبت شده، نسبت به اضافه کردن حساب رسمی ثبت رسانه‌های افیلییت با آی‌دی affilio.ir در کانال خود اقدام نمایید. مادامی که این حساب به کانال شما اضافه نشود، امکان تایید رسانه ثبت شده وجود نخواهد داشت. (این موضوع به جهت احراز مالکیت کانال ثبت شده، ضروری است). کاربرانی که قصد دارند کانالی غیر از تلگرام را به عنوان رسانه ثبت کنند (مانند کانال روبیکا و…)، نیاز است نام کاربری خود در سیستم کسب درآمد افیلیو را در بیو/ توضیحات کانال خود قرار دهند.

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.