سیستم کسب درآمد افیلیو چیست؟

23 اسفند 1400 | آموزشی ناشران

گسترش اینترنت و همچنین آنلاین شدن اکثر فرآیندهای سنتی، زندگی تمام انسان‌ها را تحت تاثیر خود قرار داده است. فروشگاه‌های اینترنتی از جمله مهم‌ترین خدمت‌های کلیدی در ایران است که چند سالی است به تغییر سبک زندگی ما منجر شده است. فروشگاه اینترنتی افیلیو به عنوان بزرگترین فروشگاه آنلاین در ایران و خاورمیانه، از سال ۸۵ فعالیت خود را آغاز نموده است. در این مدت نیز به تنوع کالایی بیش از ۳.۵ میلیون محصول دست یافته که ماهانه میلیون‌ها کاربر، برای بررسی، انتخاب و خرید آنلاین به آن مراجعه می‌کنند.

گسترش فضای مجازی و اینترنت مزایای دیگری نیز داشته است که از این بین می‌توان به رسانه‌ها و سایت‌های تولید محتوای متنی و چند رسانه‌ای، شبکه‌های اجتماعی پر مخاطب و… اشاره نمود. درست است، رسانه نامی است که می‌توان به سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی با مخاطب بالا اطلاق نمود. رسانه‌هایی که با تولید محتوای مورد علاقه مخاطبان خود، نسبت به افزایش سطح آگاهی و ارائه خدمات ارزش‌افزا اقدام می‌کنند.

حضور تعداد زیادی کاربر در فضای مجازی، صاحبان کسب و کارهای اینترنتی مانند افیلیو را بر آن داشته تا از پتانسیل‌های آن حداکثر استفاده را ببرند. روزانه شاهد تبلیغات اینترنتی بسیاری از کسب و کارها هستیم اما بعضاً ممکن است چندان هدفمند به نظر نرسند و یا حتی باعث آزار مخاطبان شوند. به همین جهت و با هدف بهینه‌سازی فضای مجازی به عنوان یک کانال تبلیغاتی موثر، افیلیو نسبت به طراحی و توسعه سیستم کسب درآمد، اقدام نموده است.

سیستم کسب درآمد یا همکاری در فروش که در دنیا تحت عنوان Affiliate Marketing شناخته می‌شود، ابزار کارآمدی است که به فروشگاه‌های آنلاین و صاحبان رسانه این امکان را می‌دهد، تا در یک تعامل بُرد بُرد از پتانسیل‌های خود استفاده کرده و به اهداف خود برسند. روش کار در این سیستم بدین صورت است که افراد دارای رسانه با تعداد مخاطب مناسب پس از ثبت‌نام، نسبت به معرفی محصولات موجود در فروشگاه‌های فعال در افیلیو مانند دیجی‌کالا و دیجی‌استایل در رسانه خود اقدام می‌کنند. معمولا روش‌های متفاوتی برای معرفی کالا در رسانه‌ها وجود دارد. تولید محتوا در خصوص راهنمای خرید یک محصول، ارائه توضیحات مهم به هنگام خرید، معرفی بهترین‌های یک گروه کالایی و… روش‌های مرسومی است که صاحبان رسانه از آن برای جذب مخاطب و هدایت ایشان به فروشگاه اینترنتی استفاده می‌کنند.

برای شروع کافی است پس از تکمیل ثبت نام و تکمیل پروفایل کاربری خود، نسبت به ثبت رسانه اقدام نمایید. پس از بررسی رسانه شما توسط کارشناسان فنی و تایید آن، می‌توانید فعالیت خود را از طریق ساخت لینک معرفی محصولات ، آغاز نمایید.برای مطالعه راهنمای آموزشی نحوه ایجاد حساب کاربری، اینجا را کلیک کنید.

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.